Historia

Spółka powstała w październiku 2000 roku jako Webcasting Sp. z o.o. w Warszawie. Wkrótce zmieniła nazwę na obecną m-Soft Sp. z o.o.

Została założona przez grupę współpracowników, którzy chceli wspólnie rozwijać działalnośc w zakresie tworzenia systemów informatycznych, w szczególności mobilnych i telemetrycznych.

Tworzyliśmy oprogramowanie dla wielu małych i dużych klientów. Przez te kilkanaście lat, zdobyliśmy wiele doświadczeń i coraz więcej kompetencji. Cały czas kierował firmą jeden człowiek, założyciel i Prezes Zarządu, dr inż. Jerzy K. Kowalski. W ostatniej dekadzie firma powoli ale skuteczne rozwijała się.

Nie jesteśmy firmą dużą, ale mamy dużo doświadczenia we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiąza, stabilną bazę finansową i wiele pomysłów na dalszą działaność.

W 2012 roku Spółka weszła w Konsorcjum z Wojskową Akademią Techniczną, i wspólnie realizujemy duży projekt badawczy związany z badaniem i opracowaniem rozwiązań dla pomiaru drgań skrętnych wysokich budynków, wież wiatrowych i innych budowli narażonych na odkształcenia związane z ruchem wody, wiatru czy ruchamu sejsmicznymi.

Obecnie tworzymy wspólnie ze współpracującymi firmami nowych technologii labolatorium R&D, w którym będą opracowywane nasze nowe rozwiązania łaczące informatykę, telemetrię i elektronikę.